Atrakcje Turystyczne

Jezioro Wicko

Przybrzeżne Jezioro Wicko to nieduży akwen, który kiedyś był zatoką morską. Północny brzeg to poligon morski Wicko. Na jeziorze znajdują się cztery pomosty nadające się do cumowania jachtów: Jezierzany, Łącko (z toaletami, bieżącą wodą i energią elektryczną), Wicko Morskie (pomost wojskowy). Jezioro Wicko ma w swoich zasobach wiele gatunków ryb np. Sandacz, Szczupak, Lin, Sum, Okoń, Płoć, Leszcz, Węgorz. więcej »

3 km na wschód od Jarosławca

Galeria Rybacka

Wśród bogatych zbiorów galerii można zobaczyć między innymi kompasy, busole, lampy okrętowe, kapoki, a nawet pochodzące z dna morskiego elementy statków rybackich. więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Plaża w Jarosławcu

Plaża w Jarosławcu to najbliższa plaża od miejscowości Jezierzany. Najłatwiej na nią trafić podążając ulicą Nadmorską. W sezonie na jarosławieckiej plaży nie będziesz się nudził. Dla dzieci i dorosłych: rejsy statkiem turystycznym, dmuchane konstrukcje, kule wodne, przejażdżki ślizgaczem po morzu. więcej »

Zejście od ul. Nadmorskiej

Kryty stok narciarski

Narciarski stok treningowy to unikalna, przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

Aquapark Jarosławiec

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu to jedna z największych atrakcji Jarosławca i okolicy. To idealne miejsce na wakacyjny relaks dla miłośników zabaw wodnych. Kilka basenów rekreacyjnych, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, strefa wellness. Dla dzieci: brodzik, bezpieczne zjeżdżalnie. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Jarosławiec

Na środkowym pobrzeżu Morza Bałtyckiego, na skarpowym jego brzegu, wśród lasów, nieopodal dwóch jezior Kopań i Wicko umiejscowiona jest urlopowa wioska Jarosławiec. więcej »

Rusinowo

Rusinowo to nadmorska wioska położona między Darłowem i Ustką. W najwyższym punkcie wioski znajduje się neogotycki kościół. więcej »

Kopań

Atrakcją letniska jest też inny zbiornik wodny - rozległe jezioro przybrzeżne noszące tą samą nazwę. więcej »

Cisowo

Żeby trafić na plażę, należy przebyć mniej więcej 2 km lądu. Jednak Cisowo oferuje również pobliże jeziora Kopań, na którym można uprawiać sporty wodne oraz łowić ryby na wędkę. więcej »

Darłowo

Darłowo to malownicze miasto usytuowane (opodal ujścia rzeczki Wieprzy do Morza Bałtyckiego), dysponujące wartościowymi, imponującymi zabytkami architektury a także długą historią. więcej »

Darłówko

Darłówko to przymorska część zabytkowego, ślicznego na dodatek pamiętającego średniowiecze miasta Darłowa - zlokalizowana jest opodal ujścia Wieprzy do Bałtyku. więcej »

Ustka

Kilka wieków temu Ustka była kaszubską wsią rybacką, do dziś zachowały się szachulcowe chaty rybaków i układ zabudowy średniowiecznej wsi. więcej »