Atrakcje Turystyczne

Galeria Rybacka

Wśród bogatych zbiorów galerii można zobaczyć między innymi kompasy, busole, lampy okrętowe, kapoki, a nawet pochodzące z dna morskiego elementy statków rybackich. więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Kryty stok narciarski

Narciarski stok treningowy to unikalna, przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

Aquapark Jarosławiec

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu to jedna z największych atrakcji Jarosławca i okolicy. To idealne miejsce na wakacyjny relaks dla miłośników zabaw wodnych. Kilka basenów rekreacyjnych, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, strefa wellness. Dla dzieci: brodzik, bezpieczne zjeżdżalnie. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Plaża w Jarosławcu

Plaża w Jarosławcu to najbliższa plaża od miejscowości Jezierzany. Najłatwiej na nią trafić podążając ulicą Nadmorską. W sezonie na jarosławieckiej plaży nie będziesz się nudził. Dla dzieci i dorosłych: rejsy statkiem turystycznym, dmuchane konstrukcje, kule wodne, przejażdżki ślizgaczem po morzu. więcej »

Zejście od ul. Nadmorskiej

Jarosławiec

Na środkowym pobrzeżu Morza Bałtyckiego, na skarpowym jego brzegu, wśród lasów, nieopodal dwóch jezior Kopań i Wicko umiejscowiona jest urlopowa wioska Jarosławiec. więcej »

Rusinowo

Rusinowo to nadmorska wioska położona między Darłowem i Ustką. W najwyższym punkcie wioski znajduje się neogotycki kościół. więcej »

Darłowo

Darłowo to malownicze miasto usytuowane (opodal ujścia rzeczki Wieprzy do Morza Bałtyckiego), dysponujące wartościowymi, imponującymi zabytkami architektury a także długą historią. więcej »

Darłówko

Darłówko to przymorska część zabytkowego, ślicznego na dodatek pamiętającego średniowiecze miasta Darłowa – zlokalizowana jest opodal ujścia Wieprzy do Bałtyku. więcej »

Ustka

Kilka wieków temu Ustka była kaszubską wsią rybacką, do dziś zachowały się szachulcowe chaty rybaków i układ zabudowy średniowiecznej wsi. więcej »