Opis

Domki są całkowicie nowe, postawione w tym roku, całoroczne, klimatyzowane i ogrzewane. Tylko dwa domki na działce. Domki są 6-osobowe.


Jeśli chcesz spędzić niezapomniane wakacje nieopodal morza, z pewnością powinieneś odwiedzić Chatki Agatki. Pobyt w tym miejscu to gwarancja doskonałego wypoczynku i regeneracji przed powrotem do spraw codziennego życia.Chatki Agatki są domkami całorocznymi, w związku z czym znajdziesz tu klimatyzację oraz ogrzewanie. Żadne warunki atmosferyczne nie będą Ci zatem straszne!

Dodatkowo do dyspozycji naszych najmniejszych gości jest duży plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami, ścianką wspinaczkową oraz piaskownicą.

Największym atutem Chatek Agatki jest z pewnością ich lokalizacja. Wszyscy wielbiciele spokoju oraz uroków przyrody będą zachwyceni tym, jak w okolicy jest pięknie i cicho. Działkę, na której znajdują się domki, otaczają drzewa, w związku z czym goście mogą liczyć na pełen komfort oraz brak niepokojących bodźców. Zaletą lokalizacji jest także fakt, że kilka minut spacerem od działki jest jezioro Wicko (prawdziwy raj dla wędkarzy!), a niewiele dalej miejscowość Jarosławiec, która w trakcie sezonu obfituje w liczne atrakcje oraz, przede wszystkim, przepiękną piaszczystą plażę.

Dokładna odległość do jeziora Wicko to 300 metrów, natomiast do plaży w Jarosławcu 1800 metrów.

Zwolennicy jazdy rowerem również będą usatysfakcjonowani, ponieważ pobliskie tereny pełne są interesujących ścieżek rowerowych.

Teren jest ogrodzony, do dyspozycji gości jest parking.

Dla osób, które dojadą pociągiem do miejscowości Sławno lub Słupsk, za dopłatą 30 zł proponujemy dowóz do Jezierzan.

Zachęcamy do rezerwowania pobytu! :)

Wyposażenie

Do dyspozycji gości są dwa CAŁKOWICIE NOWE domki, a w każdym z nich z powodzeniem wypocznie nawet sześć osób. Domek podzielony jest na sypialnię z łóżkiem małżeńskim (160x200 cm!), sypialnię z łóżkiem piętrowym oraz pokój dzienny, w którym znajduje się rozkładana kanapa. Ponadto domki wyposażone są w:
- telewizor,
- szafę,
- kuchenkę indukcyjną,
- dużą łazienkę z prysznicem,
- klimatyzację,
- internet Wi-Fi,
- czajnik,
- garnki, patelnie, sztućce, akcesoria kuchenne.

Cennik

Mamy wolne terminy na najbliższe miesiące, ale można już rezerwować na przyszły sezon. Jeśli chodzi o ceny za dobę:

- poza sezonem 250 zł +koszt zużytego prądu
- okres świąteczny  400 zł+ koszt prądu
- Majówka 400zł+ koszt prądu
- w sezonie (25.06-31.08) 400zł+ koszt prądu

Wyślij zapytanie

Chatki u Agatki

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego AGATA ŁASZKIEWICZ, ul. Jantarowa 9 , 76-107, Jezierzany, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.chatkiuagatk...
Chatki u Agatki

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jezierzany.pl

+48 723 333 302
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00