Opis

Proponujemy Państwu drewniane domki letniskowe, które zapewniają prywatność i kameralną atmosferę, a jednocześnie świeże, nadmorskie powietrze na wyciągnięcie ręki. Nasz ośrodek jest tak urządzony, że goście mają do swojej dyspozycji miejsce na ognisko, grill, bezpłatny parking koło domku, plac zabaw dla dzieci, boisko do badmintona oraz trampolinę. Stąd do plaży mamy tylko 1500 metrów, ale jest tu też wiele innych możliwości spędzania czasu.

Z ośrodka widać Jezioro Wicko, w którym można się kąpać lub łowić ryby. W Jezierzanach działa latem szkółka żeglarska i windsurfingu, a turyści mogą wypożyczać rowery wodne i kajaki. Przez miejscowość, wzdłuż jeziora, przebiega ścieżka przyrodnicza Łącko - Jezierzany - Jarosławiec. Cisza, spokój i pewne oddalenie od tętniącego turystami Jarosławca to niewątpliwie zaleta dla osób chcących spędzić urlop w niezatłoczonej okolicy, otoczonej zielenią.

Te unikalne walory turystyczne są do wykorzystania w 100% w połączeniu z naszą ofertą.


null

Wyposażenie

Oferujemy Państwu nowe, drewniane domki z tarasem, o pow. 38,5 m (max dla 5-7 osób). Domki znajdują na ogrodzonej działce o powierzchni 0,48 ha, na której mają Państwo do dyspozycji miejsce na ognisko, grill, bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka, zabawki itp.), boisko do badmintona oraz trampolinę. Nasze domki letniskowe oferują Państwu: - niewielką odległość zarówno do morza jak i do jeziora Wicko; - komfortowe warunki wypoczynkowe dla maksymalnie siedmiu osób; - pełne wyposażenie (w tym wyposażenie kuchni); - dostęp do telewizji cyfrowej.

W pobliżu możliwość zrobienia drobnych zakupòw w sklepiku w Jezierzanach oraz trzy pobliskie restauracje w ktòrych można smacznie zjeść.

Cennik

  • Majówka - cena za domek dla 7 osób - 150 zł/doba
  • Do 25 czerwca - cena za domek dla max 7 osób - 160 zł/doba
  • Od 25 czerwca do 1 lipca - cena za domek dla max 7 osób - 180 zł/doba
  • Od 1 lipca do 20 sierpnia - cena za domek w zależności od ilości osób - od 260 zł/doba do 280 zł/doba
  • Ceny po 20 sierpnia za domek - 160 zł/doba
  • Opłata za prąd 1,50 zł za kilowat,  rozliczana według licznika (każdy domek ma oddzielny licznik)
  • Oplata klimatyczna według taryfikatora 

  Dodatkowe informacje:

  • Istnieje możliwość (po uzgodnieniu tel) przyjazdu z pieskami, te jednak nie będą mogły na terenie ośrodka biegać bez smyczy ani załatwiać swoich potrzeb na terenie ekodomków

Wyślij zapytanie

Domki Letniskowe EKODOMKI

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego SALON KOSMETYCZNY , al. Henryka Sienkiewicza 6, 76-200, Słupsk, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.Domki Letniskowe EKODOMKI

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jezierzany.pl

+48 605 068 030
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00