Atrakcje w Jezierzanach

(12)

Jezioro Wicko Jezioro Wicko (po niemiecku: Vietzker See) - to jezioro przybrzeżne utworzone z dawnej zatoki morskiej oddzielonej od Bałtyku lesistą mierzeją. Długość jeziora to 5,1 km, szerokość 3,7 ... więcej »

3 km na wschód od Jarosławca

Kryty stok narciarski w Jarosławcu Kilka informacji ogólnych... Zaledwie 2 km od Jezierzan w Jarosławcu znajduje się kryty stok narciarski.  Amatorzy białego szaleństwa mogą teraz szu... więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Jarosławcu, który znajduje się w pobliżu Jezierzan. Powierzchnia kompl... więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Plaża w Jarosławcu Plaża w Jarosławcu jest idealna dla turystów lubiących zażywać kąpiele słoneczne w nie zatłoczonych miejscach. Na plaży można spotkać kolorowe kutry rybackie i znaleźć ... więcej »

Zejście od ul. Nadmorskiej

Galeria Rybacka Galeria Rybacka w Jezierzanach powstała w 2014 roku. Obecnie wśród prezentowanych eksponatów znaleźć można zarówno te, które już wyszły z użycia, jak i te ... więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Jarosławiec Na środkowym pobrzeżu Morza Bałtyckiego, na skarpowym jego brzegu, wśród lasów, nieopodal dwóch jezior Kopań i Wicko umiejscowiona jest urlopowa wioska Jarosławiec. W... więcej »

Rusinowo Rusinowo to nadmorska wioska położona między Darłowem i Ustką. W najwyższym punkcie wioski znajduje się neogotycki kościół. Miejscowość została założona w głębi wybrzeża, obecnie... więcej »

Kopań Kopań to mała wieś przymorska, leżąca mniej więcej 3 km w kierunku wschodnim od Darłowa, na pagórku - od którego wywodzi się słowiańska nazwa osady oznaczająca pagórek. Z w... więcej »

Cisowo W małej odległości od brzegu Bałtyku (ok 2 km), nieopodal jeziora Kopań i Darłowa, na wzniesieniu położona jest miejscowość Cisowo. Przez wiele stuleci Cisowo było wsią rolniczą. Dziś Cisowo t... więcej »

Darłowo Darłowo to malownicze miasto usytuowane (opodal ujścia rzeczki Wieprzy do Morza Bałtyckiego), dysponujące wartościowymi, imponującymi zabytkami architektury a także długą historią. Najwcześni... więcej »

Darłówko Darłówko to przymorska część zabytkowego, ślicznego na dodatek pamiętającego średniowiecze miasta Darłowa – zlokalizowana jest opodal ujścia Wieprzy do Bałtyku. Atra... więcej »

Ustka Położona u ujścia rzeki Słupia Ustka to portowe miasto, uzdrowisko, letnisko i siedziba władz gminnych zarazem. Kilka wieków temu Ustka była kaszubską wsią rybacką, do dziś zachowały się... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00